Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań:

meble kuchenne BRW

meble kuchenne PFLEIDERER

meble kuchenne KRONO

meble kuchenne TOPOLA

Meble kuchenne

Nasze przedsiębiorstwo produkuje meble kuchenne, szafy wnękowe, czy nietypowe zabudowy - wszystko dla potrzeb, życzeń i gustów.

Staramy się spełniać wszelkie wymagania naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, dopasowując się jednocześnie do trendów panujących na rynku. Produkujemy bardzo funkcjonalne oraz niezmiernie estetyczne meble. Konkurencyjne ceny sprawiają, że są one na "każdą kieszeń".

Od samego początku działalności naszej firmy, staramy się systematycznie powiekszać asortyment i wyposażenie naszych mebli, zgodnie z potrzebami i życzeniami klientów. Oferujemy Państwu stosunkowo przystępne ceny, gwarantujemy także wysoką jakość i terminowość realizacji. Wszystko realizujemy kompleksowo od projektu, poprzez aranżację i wycenę, aż do montażu.

Materiał z którego wykonane są meble zależy od gustu, a także woli i zasobności klienta. Do wyboru oferujemy: płyty wiórowe typ postforming, oraz softworming, a także płyty MDF foliowane i fornirowane oraz drewno lite klejone.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!

Firma Lokalizacja Galeria produktów Projekty Drzwiczki Płyty i Blaty Szafy wnękowe Szafki Akcesoria Klienci Kontakt Partnerzy
Copyright © Bronisz - meble kuchenne Warszawa Strony Internetowe - LENA-SOFT